Obserwatorzy

niedziela, 4 listopada 2012

Paranormal Activity 4

Hej hej, jak Wam minęły ostatnie dni długiego weekednu? Ja, jak już pisałam, w sobotę odwiedziłam naszą piękną stolicę czyli Warszawę. Wycieczka miała głównie na celu wypad do kina, ale odwiedzając Złote Tarasy nie mogłam nie odwiedzić kilku sklepów, mimo wyraźnego sprzeciwu ekipy mi towarzyszącej :). W sklepach niestety nic ładnego nie znalazłam, a co ładne to nie na moją kieszeń, ale film obejrzałam. No niestety, zawiodłam się. Po obejrzeniu Paranormal Activity 3(mega mi się podobał, bałam się spać sama przez tydzień) liczyłam że czwarta odsłona będzie tak samo albo i nawet bardziej straszna, że będę bała się obrócić za siebie idąc drogą pełną ludzi w biały dzień. Niestety, film nie trzymał mnie w napięciu prawie wcale, wyjątkiem była trochę niespodziewana końcówka. Nie chce Wam spojlerować bo może ktoś ma ochotę obejrzeć, ale mnie produkcja nie zachwyciła. Po filmie oczywiście tradycyjna wizyta w Macu, co to za wyjazd do Warszawy bez śmieciowego jedzenia. Potem zmieniliśmy miejscówkę na dworzec Galerię Wileńską, poszwędaliśmy się to tu to tam i wróciliśmy do domu. Po powrocie zaczęłam nawet pisać dla was notkę, ale niestety zasnęłam po napisaniu jednego zdania.
Dzisiejszy dzień był meeega nieproduktywny. Ogarnęłam się dopiero ok. godziny 13, do 15 grzebałam w internecie, oglądałam różne odmóżdżające strony, zrobiłam przywieszkę do łańcuszka i próbowałam ubrać się do kościoła. O 19 zasiadłam do telewizora żeby obejrzeć turniej tańca towarzyskiego odbywający się w Hiszpanii, ponieważ tańczyła tam moja pani od tańców. Uwielbiam patrzeć na wirujące w tańcu pary! Na szczęście jutr nie będzie mnie na prawie żadnej lekcji gdyż ponieważ bo lecę jako delegacja harcerska na spotkanie z prezydentem Bronisławem Komorowskim, który zawita jutro do mej szkoły. Dzięki Bronisławie, ominie mnie kartkówka z Polskiego!
I takie małe zdjęcie bonusowe z mojego instagrama. Link do wszelkich moich kont macie tutaj obok. Zapraszam do obserwowania, tam często dodaję krótkie posty na szybciaka :D. Wpisujcie mi mi tutaj też Wasze konta, chce popatrzeć na ładne zdjęcia :D.

 Kolorowy Pałac Kultury :). Ktoś miał świetny pomysł z takim podświetleniem :P.
Zdjęcie robione już na przystanku przy Dworcu Centralnym :).

6 komentarzy:

 1. ohh, a miałam iśc do kina na PA 4, ale skoro mówisz, że nie jest tak fajny i straszny jak 3, to chyba obejrze go kiedy indziej :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdjęcie jest boskie . Tak podświetlonego Pałacu Kultury nigdy nie widziałam . ; )

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja żadnej części tego horroru nie oglądałem.xd

  OdpowiedzUsuń
 4. lubię takie nocne zdj :)
  a paranormal uwielbiam !

  OdpowiedzUsuń
 5. Warszawa jest piękna !:D też bym się tarasom nie mogła oprzeć :D

  OdpowiedzUsuń
 6. ja tego nie oglądałam ale zwiastun tak :d

  OdpowiedzUsuń