Obserwatorzy

środa, 2 stycznia 2013

Przed świtem part 2

Podsumowując swój sylwester stwierdzam, że bardzo mi się udał. Spędziłam go w bardzo miłym towarzystwie na oglądaniu filmów, pogaduchach, robieniu zdjęć (walniętych do kwadratu) i śmianiu się. Jednym z produkcji jakie obejrzałyśmy była  druga połowa czwartej części  sagi zmierzch. Jako że ja przeczytałam wszystkie książki i obejrzałam wszystkie filmy, nie mogłam sobie odpuścić tej ostatniej części. Od producentów:

Edward i Bella postanawiają bronić swojej córki Renesmee przed rodziną Volturi i oskarżeniami, iż pół-wampir pół-człowiek może być śmiertelnie niebezpieczny dla obu ras.

Dla mnie najbardziej zabawną rzeczą jest to, że określa się ten film jako horror. Szczerze przyznaje, że z Alicją więcej się śmiałyśmy niż bałyśmy. Wielki plus dla twórców za wizję Alice która została fajnie ukazana, to było całkiem niespodziewane, chociaż osoby które czytały książkę szybko zorientowały się, że coś jest nie tak. Film całkiem przypadł mi do gustu, ale brakowało mi wielu szczegółów. Obejrzałam go ze zwykłej ciekawości jak twórcy postanowią pokazać wojnę, więź pomiędzy Ness i Jacobem i nową Belle.

Follow me on twitter!

1 komentarz:

  1. Jeśli chodzi o wizję Alice to byłam na początku w lekkim szoku. Aro zabija Carlisle , a ja takie WTF ?! Przecież tego nie było w książce ! Chociaż scena jak Bella spuszcza delikatny łomot Jacobowi albo jak się siłuję na ręce z Emmettem. To było coś. :D

    OdpowiedzUsuń