Obserwatorzy

niedziela, 1 kwietnia 2012

początek ?

Nie wiem który już raz zaczynam następnego bloga. Za równo siedem dni są moje piętnaste urodziny. Już jakiś czas temu obiecałam sobie, że te te siedem dni będzie inne. Nie wiem w jaki sposób, ale inne. Może tylko w taki, że będę szła inną drogą do szkoły, nie będę robiła różnych rzeczy czy też będę się inaczej ubierała.
Pierwszy problem pojawił się już na starcie- jaki adres? Oczywiście wszystkie zajęte, pół godzinna rozkmina jaki może być, sto prób i wreszcie jedna udana. Miało być same "ramalama", no ale ktoś mnie wyprzedził. Więc jest 'ramalamaseven'. Dlaczego siedem? Moja szczęśliwa liczba. Ewentualnie nieszczęśliwa, ale o tym kiedy indziej.
Chciałabym zaprezentować tutaj listę książek którą chce przeczytać w ciągu tego roku. Niektóre pozycję mogę już odhaczyć, ale nadal większość przeczytać muszę i chcę.
To będzie ciekawe. Stwierdziłam, że będę tutaj opisywać swoje refleksje i odczucia po przeczytaniu. Może być ciekawie!

3 komentarze:

 1. Ja też próbowałam kilka razy z blogami ale to kiedyś. Potem nie chciałam jednak znów coś się zmieniło. I znów jestem.
  Powodzenia :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja też. jednego bloga prowadziłam przez dwa lata, ale nie mam serca ani do niego wrócić, ani go usunąć. i tak sobie bytuje i porasta kurzem :D .

   Usuń